Szybkie i sprawne rozliczenie PIT-11 – tylko z Aplikacją PitBot

Szybkie i sprawne rozliczenie PIT-11 – tylko z Aplikacją PitBot

Zbliża się termin rozliczenia z urzędem skarbowym, a Ty w dalszym ciągu zwlekasz ze złożeniem deklaracji? Odstawiasz to na ostatnią chwilę, bo przerazą Cię konieczność załatwiania wszystkich formalności i dokonywanie obliczeń? Spodoba Ci się zatem to, co zaraz przeczytasz – rozliczenie podatku może być szybkie i wygodne! Wszystko dzięki innowacyjnej aplikacji PitBot pozwalającej przygotować zeznanie w zaledwie kilka minut.

Rozlicz PIT-11 z aplikacją PitBot – szybko i sprawnie

Rozliczanie pitu-11 jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Jak dokładnie działa aplikacja PitBot? Naprawdę nie ma tu nic skomplikowanego – nie musisz samodzielnie przepisywać wszystkich rubryk do odpowiedniego formularza oraz dokonywać żmudnych obliczeń. Wszystko to zrobi za Ciebie program, wystarczy, że odpowiesz na serię prostych pytań dotyczących Twojego wynagrodzenia. Na tej podstawie aplikacja dobierze rodzaj rozliczenia (PIT-36, PIT-37, PIT/ZG) i zaproponuje skorzystanie z dostępnych ulg.

Wszystko to jest niezwykle intuicyjne dzięki funkcjonalnemu i przejrzystemu interfejsowi. Prezentuje się on bardzo nowocześnie i nawigacja nie powinna przysporzyć kłopotów nawet osobom niemającym obicia z nowymi technologiami. Staraliśmy się stworzyć narzędzie przyjazne dla każdego podatnika

Program do rozliczenia podatkowego PitBot, który powstał, aby jak najbardziej uprościć przygotowanie deklaracji do Urzędu Skarbowego. W tym celu wszystkie pojęcia pisane są tutaj zrozumiałym i prostym językiem. Nie znajdziesz tu skomplikowanych pojęć i niezrozumiałych przepisów – aplikacja przygotowana została przez zwykłych ludzi, dla zwykłych ludzi. PitBot odciąży Cię ze wszystkich formalności, oraz upewni się, że Twoja deklaracja będzie prawidłowo przygotowana.

Skorzystaj z aplikacji PitBot już dziś!

Aplikacja do rozliczania PIT-11 przez Internet to narzędzie na miarę naszych czasów. Powstało na podstawie potrzeb klientów, oferując prostą obsługę, pomoc specjalistów, krótki czas utworzenia deklaracji, bezpieczeństwo wprowadzonych danych, a także zero ukrytych kosztów.

Mimo że jesteśmy dumni z naszej aplikacji nie, spoczywamy na laurach – obecnie program przewiduje możliwość rozliczenia przychodów z PIT 11 oraz dochodów zagranicznych, jednak, nasza aplikacja cały czas się rozwija i w przyszłości oferować chcemy znacznie więcej opcji. Program przystosowany jest zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Na komputerze możesz natomiast skorzystać z naszej aplikacji webowej – Ty decydujesz, co jest dla Ciebie najwygodniejsze. Pitbot – rozliczenia pit przez internet.

Materiał zewnętrzny

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments